Jdi na obsah Jdi na menu
 


láska a vztahy

29. 6. 2013

Možná si často pokládáš otázky – opravdu mě miluje, nebo jsem pro něj jen holka na vyplnění volného času? Myslí to se mnou vážně, nebo se chce jen pochlubit před kamarády a ve skutečnosti ke mně nic moc necítí? Sweet ti přináší deset znamení, podle kterých poznáš, zdali tě má tvůj kluk skutečně rád a jeho city k tobě jsou opravdové.

Když tě má skutečně rád, pak...

1/
Vyhledává každou volnou chvíli, kdy může být s tebou.
Rozhodně se s tebou nenudí, a tak neustále vyhledává tvoji společnost. I když je unavený, raději dá přednost rande s tebou před povalováním se u televize. Přijede za tebou, i kdyby měl jen půlhodinku volného času. Chce tě vidět alespoň na chvíli.

2/ Rád se s tebou směje.
Nejsi pro něj jen hloupé stvoření s pěkným obličejem, jsi pro něj rovnocenný partner, přítel, který ho umí potěšit i pobavit. Má rád, když si s tebou může povídat a když se společně smějete. Mluví s tebou o čemkoli.

3/ Vždy ti rád pomůže.
Ať ho požádáš o cokoli, vždy se snaží ti pomoct. I kdyby tomu měl obětovat svůj čas či jiné plány, bude se snažit ti vyhovět. Když něco potřebuješ, může se přetrhnout, aby splnil tvoje přání.

4/Je tvůj osobní strážce.
Jakmile by ti někdo chtěl ublížit, byť jen slovně, hned se tě zastane a ochrání tě. Nikomu nedovolí, aby ti ublížil. Bude si tě chránit a opatrovat jak
oko v hlavě.

5/ Nestydí se za tebe před kamarády.
Rád tě představí svým kamarádům. Je na tebe pyšný a chce, aby všichni věděli, s kým právě chodí. Nestydí se tě políbit nebo chytit za ruku na veřejnosti. Jen ať to všichni vědí, že tě má rád.

6/Je k tobě pozorný.
Pečlivě si hlídá tvé narozeniny
, svátek, vaše výročí a všechny další příležitosti, ke kterým by ti měl popřát. Nikdy nezapomene na kytku nebo dárek, zkrátka aby tě potěšil.

7/ Líbí se mu, jak vypadáš.
Často tě chválí, tvoje
oblečení, tvůj účes, tvoje nalíčení... Líbíš se mu taková, jaká jsi. A to i neupravená po ránu. nahlédne na tobě chyby. V jeho očích jsi krásná za každých okolností.

8/ Je s tebou stále v kontaktu.
Píše ti esemesky a volá ti. Když se nebudete moct vidět často, bude s tebou chtít být v kontaktu alespoň po telefonu. Než půjde večer spát, napíše ti zprávu na dobrou noc. Zkrátka na tebe myslí, i když zrovna není s tebou.

9/Myslí na budoucnost s tebou.
Nikdy nemluví o rozchodu. Když přemýšlí o budoucnosti, počítá s tebou. Nikdy neříká, že to mezi vámi jednou nemusí dopadnout dobře. Doufá, že jsi pro něj ta pravá.

10/
Po hádce hledá cesty k usmíření.
Když se náhodou pohádáte, nedělá dlouho uraženého. Ihned hledá cestu, jak si tě udobřit. Nedokáže si představit třeba týden s tebou nemluvit. Hádka pro něj není podnět k rozchodu, ale naopak cesta ke sladkému usmiřování.

 

SNAD VÁM TO POMŮŽE KDYŽ NE PIŠTE NA EMAIL: bffkamosky@email.cz 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

Poslední fotografie



Archiv

Kalendář
<< duben / 2021 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 17459
Měsíc: 296
Den: 11